HR munkatársat keresünk önkéntes pozícióba

Olyan HR önkéntest keresünk, aki segít

  • felhívások meghirdetésében,
  • jelentkezőkkel való kapcsolattartásban,
  • a jelentkezők kiválasztásában,
  • jelentkezők beléptetésében és bevezetésében,
  • HR adatbázis kezelésében,
  • iskolai közösségi szolgálat kezelésében,
  • irodavezetői feladatokban.

Téged keresünk, ha

  • van időd és kedved heti átlag 10-12 órában önkéntes munkát végezni, rugalmas időbeosztásban,
  • munkaidőd felét budapesti irodánkban tudod tölteni,
  • hosszú távú önkéntességben gondolkozol,
  • minél előbb tudsz kezdeni,
  • rendelkezel HR tapasztalattal,
  • könnyen használod a MS Office, Google Drive programokat, és könnyen tanulsz meg új online felületeket.

Érdemes jelentkezned, mivel itt

  • hozzájárulsz az alapítvány gyermekjogi és jólléti programjainak működéséhez,
  • önálló, felelősséggel járó munkát végezhetsz,
  • tovább fejlődhetsz az alapítvány képzésein,
  • egy innovatív csapat tagja lehetsz.

A jelentkezéshez kérjük, küldd el önéletrajzodat és egy rövid bemutatkozó levelet arról, hogy miért érdekel ez a lehetőség.

Címünk: hr@hintalovon.hu

A tárgyba kérjük, írd bele: HR jelentkezés

Jelentkezési határidő: 2018. szeptember 21.

A felhívást a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány tette közzé.

A Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány küldetése a Magyarországon élő gyerekek jogainak érvényesítése és támogatása. Célja, hogy a felnőtt társadalom minél szélesebb körben vállaljon felelősséget és tegyen a boldog és kiegyensúlyozott gyermekkorért.

Bővebben itt olvashatsz rólunk: www.hintalovon.hu, Facebook