Day: június 16, 2020

A csendtől a szóig – Pannonhalma a csend megtörését választotta, kiállva ezzel a gyerekek biztonsága mellett, és példát mutatva minden más, gyerekekkel foglalkozó szervezetnek.

Szeretnél az elsők között értesülni az újdonságokról?

Legyél Te is rendszeres adományozónk!

Már egyszeri támogatással is nagyon sokat segíthetsz, a havi 5000 forint rendszeres támogatás pedig nagyságrendileg teszi jobbá, kiszámíthatóbbá az Alapítvány mindennapi életét!
Havi
Clear

Legfrissebb híreink

Letölthető anyagaink

20 mondat, ahelyett hogy NE SÍRJ! – Plakát

Adunk néhány tippet arra, mit tudsz mondani ahelyett, hogy ne sírj! Töltsd le plakátunkat!

És most mi lesz? – A gyerekek válással kapcsolatos kérdései és lehetséges válaszok

Hogyan válaszoljunk a gyerekek válással kapcsolatos kérdéseire hitelesen és felelősségteljesen? Összegyűjtöttük a leggyakoribb kérdéseket, és segítünk felkészülni a nehéz beszélgetésekre. Töltsd le szakmai anyagunkat!

Ismerd meg a jogaidat! – Gyerekjogokról gyerekeknek

18 éven aluli vagy és mindig csak a kötelességeiddel jönnek? Ismerd meg a jogaidat is, ez a kiadványunk neked szól! A gyerekjog világnézet:)

Cikkajánló