Hintalovon x ZSIGMOND kollekció

Nézzetek körül a ZSIGMOND webshopjában vagy látogassatok el valamelyik design vásárra és válogassatok a csodálatos tervezői darabok közül!

Támogass minket adód 1%-ával, és tegyünk együtt azért, hogy minden gyerek biztonságban és jól legyen.

Már kilencedik éve képviseljük a gyermekjogokat, közvetítünk, kutatunk, megmutatunk, elmagyarázunk, segítséget nyújtunk, meghallgatunk, kiállunk, leírunk, közzéteszünk, támogatunk és megerősítünk.

Segíts minket adód 1%-ával, hogy továbbra is kiállhassunk a gyerekekért és jogaikért!

Adószámunk: 18752836-2-41

Sikeres másolás!

Neked csak két perc, nekünk hatalmas segítség.

Leírás

2024-ben az a hatalmas megtiszteltetés és öröm ért minket, hogy a ZSIGMOND márka jótékonysági kollekciójának a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány lett a kedvezményezettje.

A ZSIGMOND magyar tervezői divatmárka az archaikus paraszti kultúrát dolgozza fel az “Inhale the past, exhale the future” mottó jegyében. A márka küldetésének részeként minden ZSIGMOND darab Magyarországon készül hazai alkotók bevonásával, fenntarthatósági tanúsítvánnyal rendelkező európai gyártóktól származó anyagokból.

A Hintalovon x ZSIGMOND darabok beszerzésével te is hozzájárulhatsz, hogy a gyerekjog világnézetté váljon, mivel a  ZSIGMOND márka minden eladott darab után az eladási ár 20%-ával járul hozzá az alapítvány munkájához.

Köszönjük a további partnereknek, akik munkájukkal támogatták a kollaboráció létrejöttét:

  • Promes ’95 Bt., Gaál Emese varrodája és csapata
  • SZEERIA Studio, szitanyomó műhely Biró Gergő vezetésével
  • Dimen Áron, grafikusművész

Hol nézheted meg személyesen is a kollekció darabjait?

  • 2024. december 5.-8. – ZSIGMOND Archive sale
    • A részvételhez előzetes bejelentkezés szükséges info@zsigmonddoramenswear.com e-mail címen.
    • helyszín: Defo Labor, 1111. Budapest, Bartók Béla út 20.

További termékeink

ANNA AMÉLIE x Hintalovon póló – limitált kiadás – ELFOGYOTT

Támogasd munkánkat, vidd magaddal üzeneteinket! Legyél te is Hintalovas és tarts velünk!

Hintalovon neszesszer- Human is beautiful – ELFOGYOTT

Támogasd munkánkat, vidd magaddal üzeneteinket! A neszesszer megunhatatlan grafikáját Hitka Viktória képzőművész tervezte.

Egyszeri adományozás

Állj mellénk és tegyünk együtt a gyerekek biztonságáért!