Day: november 17, 2023

Kortárs alkotókkal a gyerekjogokért. 2023-ban 23 alkotással elindult a Hintalovon Művészeti Projekt.

Szeretnél az elsők között értesülni az újdonságokról?

Legyél Te is rendszeres adományozónk!

Már egyszeri támogatással is nagyon sokat segíthetsz, a havi 5000 forint rendszeres támogatás pedig nagyságrendileg teszi jobbá, kiszámíthatóbbá az Alapítvány mindennapi életét!
Egyszeri

Legfrissebb híreink

Letölthető anyagaink

Gyerekjogokról gyerekeknek – óravázlat pedagógusoknak

Érthető, élményalapú óravázlat pedagógusoknak a gyerekjogokról. Segít közösen gondolkodni 10–18 évesekkel a jogok hétköznapi jelentéséről, gyerekek bevonásával kidolgozott feladatokon keresztül. Az anyag az Európai Unió Daphne-CHILD programja által támogatott, a Eurochild (https://eurochild.org/) vezetésével megvalósuló projekt részeként készült. Töltsd le ingyenesen is elérhető óravázlatunkat!

Vedd észre mások értékeit – Plakát

Mi a közös a sarkantyús teknősben, a dongóban és az afrikai elefántban? Hogy nind rendelkeznek értékes tulajdonságokkal. Ha kíváncsi vagy állati jó, beszélgetésindító plakátjainkra, válassz az alábbi adományösszegek közül és töltsd le kiadványunkat!

Gyerekek és a szexualitás

Felvilágosítás – Mikor és mit mondjunk a gyerekeknek a szexualitásról?

Mikor kezdjünk el beszélni a gyerekeknek a szexualitásról? Mikor és milyen információkat, hogyan osszunk meg a gyerekekkel? A felvilágosítás egy folyamat.

Cikkajánló