Day: január 16, 2023

2022. március elején, a Hintalovon Alapítvány meghirdette 1000 hátizsák akcióját az ukrán menekült gyerekek támogatására az Appy közösség gyermekvédelmi szervezeteivel közösen.

Szeretnél az elsők között értesülni az újdonságokról?

Legyél Te is rendszeres adományozónk!

Már egyszeri támogatással is nagyon sokat segíthetsz, a havi 5000 forint rendszeres támogatás pedig nagyságrendileg teszi jobbá, kiszámíthatóbbá az Alapítvány mindennapi életét!
Havi
Clear

Legfrissebb híreink

Letölthető anyagaink

Ajánlások újságíróknak: interjúkészítés gyerekekkel – magyar és angol verzió

Hogyan lehet felelősen interjút készíteni gyerekjogi szempontból a gyerekekkel. A média munkatársainak szóló anyagunkban 14 pontban foglaljuk össze, töltsd le ajánlásunkat!

Mi volt ma a suliban? 22 ötlet, hogy megtudd anélkül, hogy feltennéd ezt a kérdést

22 tipp amivel elindulhat egy jó beszélgetés.

Legfontosabb tudnivalók a bugyiszabályokról

A gyermekek egészséges fejlődéséhez elengedhetetlen az érintés és a biztonság, melyből később megtanulják megkülönböztetni a jó és rossz érintéseket. Ez az ajánlás a 3-7 éveseknek szóló "bugyiszabályokat" mutatja be, melyek alapvető útmutatót nyújtanak a felelős felnőtteknek ahhoz, hogy miként védhetik meg gyermekeiket, és hogyan beszéljenek velük a biztonságos érintés határaitól.

Cikkajánló