Day: április 8, 2020

Az elvált szülők kapcsolattartásával, illetve az online oktatás speciális helyzetével kapcsolatban felmerülő kérdéseiket most már az Alapítvány ingyenes, anonim chatszolgáltatásán keresztül is feltehetik a szülők és tanárok.

Szeretnél az elsők között értesülni az újdonságokról?

Legyél Te is rendszeres adományozónk!

Már egyszeri támogatással is nagyon sokat segíthetsz, a havi 5000 forint rendszeres támogatás pedig nagyságrendileg teszi jobbá, kiszámíthatóbbá az Alapítvány mindennapi életét!
Egyszeri

Legfrissebb híreink

Letölthető anyagaink

Miért ne posztolj a gyerekről?

Tudod mi az a digitális lábnyom? Tudtad, hogy van összefüggés a posztolt képek és az iskolai bullying között? Legyetek online is biztonságban!

Gyerekek a bontóperkben

Gyerekek a bontóperekben: – Segédanyag a gyerekek tájékoztatásához, felkészítéséhez

Ha kíváncsi vagy, hogy mire érdemes szakemberként figyelned egy válás kapcsán, akkor válassz az alábbi  adományösszegek közül és töltsd le erről szóló kiadványunkat!

Így érd el, hogy bizalommal forduljanak hozzád! – plakát

Szakemberként te is segítheted a hozzád fordulókat, hogy megtegyék az első lépést! Válassz az alábbi adományösszegek közül és töltsd le erről szóló plakátunkat!

Cikkajánló