Meghallgatás-technikai képzés a magyar rendőröknek

Danny Sluyts, nyugalmazott belga rendőr képzésének köszönhetően a magyar rendőrök is megismerhették a flamand rendőrök 300 órás képzési programját
Meghallgatás-technikai képzés rendőröknek

Hintalovon

2019.12.04.

2019. november 25. és 29. között Danny Sluyts, nyugalmazott belga rendőr, a flamand rendőrség gyermek meghallgatásokat végző speciális csapatának korábbi tagja és trénere, 5 napos intenzív, gyakorlati képzést tartott Budapesten.

A képzésen a flamand rendőrök 300 órás képzési programjával ismerkedhettek meg a résztvevők, hozzájárulva ezzel a kiskorúak meghallgatási technikáinak további fejlesztéséhez Magyarországon. 

A képzés moduljai a Flamand rendőrség képzési anyagának fordításaira épültek, míg a pszichológiai háttéranyagot a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány szakemberei és önkéntesei állították össze.

További tartalmak a témában

Együttműködésbe kezdett a Tesco és a Hintalovon Gyermekjogi Alapítvány, hogy biztosítsák a gyerekek érdekeinek és szempontjainak érvényesülését a Tesco Akadémia kiskorú diákokat érintő képzései során.
A gyerekeket érintő döntésekből nem kihagyhatók a gyerekek, a gyerek-részvételi kutatások pedig egy izgalmas és hasznos eszközt nyújtanak a gyerekek véleményének megismerésére.
A szülői elidegenítés szindróma az egyik szülő tudatos elidegenítése a másik szülőtől – súlyos esetben ez akár a lelki abúzusig is fajulhat. Tudd meg, mit jelent tulajdonképpen ez a tünetegyüttes.

Szeretnél az elsők között értesülni az újdonságokról?

Legyél Te is rendszeres adományozónk!

Már egyszeri támogatással is nagyon sokat segíthetsz, a havi 5000 forint rendszeres támogatás pedig nagyságrendileg teszi jobbá, kiszámíthatóbbá az Alapítvány mindennapi életét!
Egyszeri

Legfrissebb híreink

Letölthető anyagaink

Kapcsolattartás különválás után

Kapcsolattartás különválás után – Ajánlások a gyerek korához, egyedi szükségleteihez

Hogyan szervezzük a kapcsolattartást a válás, különválás után? Gyermekközpontú ajánlás és szempontrendszer a különváláshoz.

Mit gondolj végig, ha kikérnéd a gyerekek véleményét?

Ha kíváncsi vagy, hogy milyen szempontokat érdemes végiggondolnod és figyelembe venned, ha a gyerekek véleményére vagy kíváncsi, akkor válassz az alábbi  adományösszegek közül és töltsd le erről szóló kiadványunkat!

Szexedukáció szülőknek -10 napos e-mail kurzus

Felvilágosítás – szexedukáció szülőknek – 10 napos e-mail-kurzus

Ha kiváncsi vagy e-mail-kurzusunkra, válassz az alábbi adományösszegek közül és jelentkezz még ma!

Cikkajánló

×
×

Cart